Projektijuhtimise koolitus „Projektijuhtimise-põhitõed"

Projektijuhtimise koolitus „Projektijuhtimise põhitõed“

„Projektijuhtimise põhitõed“

Minu projektijuhtimise koolitus annab väga lühikese ajaga põhiteadmised ja aluse selleks, et edukalt projekte juhtida.

Selle peale ilmselt palju ei mõelda, aga iga inimese ümber on pidevalt projektid, mis vajavad juhtimist. Mõned on lihtsad ja mõned on keerulisemad. Lihtsamad projektid on näiteks auto koristus, uute riiete ostmine või pesu pesemine. Keerulisemateks projektideks võivad osutuda uue kodu ehitamine, teise riiki kolimine või lapse saamine. 

Mulle tundub, et projektijuhtimine on väga alahinnatud oskus. Omatakse väärarusaama, et palju on selliseid teemasid, mida ei saagi kontrollida. Projektijuhi töö ongi korraldada ja vastutada, et töö saaks plaanipäraselt tehtud

Projektijuhtimise koolitus „Projektijuhtimise põhitõed“ on mõeldud pigem algajatele, aga kordamine ei tee kunagi halba ka kogenud projektijuhtidele. Ma räägin seal projektijuhtimise põhitõdedest ja mõtestan lahti, miks ja mida peaks jälgima. 

Minu projektijuhtimise koolitust võiks vaadata iga inimene, kes selle valdkonnaga alustab ja pole varasemalt projektide juhtimisega kokku puutunud. Ma usun, et kui te suudate selles videokoolituses mainitud punktidest kinni pidada, siis on teil olemas põhiteadmised, et olla edukas projektijuht.

„Projektijuhtimise põhitõed“ videokoolitust on võimalik saada täiesti TASUTA. Registreeruge kasutajaks ja te saate meilile automaatselt 24€ väärtuses sooduskoodi.

Abinõu videkoolitused on nüüd esindatud ka Eesti suurima koolituste andmebaasis – koolitused.ee.